MÖBLER / Bord / Soffbord 8597093
*
nr 859 7093
Soffbord
teak, 1960-tal, längd: 135, djup: 68, höjd: 58
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:01:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 19:48:17
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
5185 Soffbord
1960-tal, teak, utdragsskivor med laminat. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:08
-
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:36
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7093
Soffbord
teak, 1960-tal, längd: 135, djup: 68, höjd: 58
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 19:48:17 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
5185 Soffbord
1960-tal, teak, utdragsskivor med laminat. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:08 -
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:36